Филтри -

Градежни машини KRAMER од Романија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини KRAMER од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
натоварувач со тркала KRAMER  312SL за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.300 €
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Budila Brasov
натоварувач со тркала KRAMER 320 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2008 Километража 7200 м/ч Сила
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
багер на тркала KRAMER 812-3 за делови багер на тркала KRAMER 812-3 за делови
2
Контактирајте го продавачот
150 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија, Seini
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се