Филтри -

Градежни машини KRAMER од Австрија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини KRAMER од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 6 Носивост 2100 кг Брзина 20 км/ч
Година 10/2015 Километража 2570 км Сила
Австрија, Wolfsberg
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 06/2014 Километража 6040 м/ч Сила
Австрија, St. Florian
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 2720 м/ч Сила
Австрија, Vorchdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2014 Километража 6041 м/ч Сила
Австрија, Bergheim bei Salzburg
натоварувач со тркала KRAMER 421
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2002 Километража 7092 м/ч Сила
Австрија, Haid
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се