Филтри -

Градежни машини KONECRANES

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини KONECRANES: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Надземна дигалка
Носивост 5000 кг
Година 2008 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Надземна дигалка
Година Километража Сила
Данска, Odder
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Надземна дигалка
Висина на подигање 9 м Носивост 25000 кг Брзина на подигање на товар 8.25 м/мин
Година Километража Сила
Италија, Roma
надземна дигалка KONECRANES 400 Series надземна дигалка KONECRANES 400 Series
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Надземна дигалка
Висина на подигање 8 м Носивост 8000 кг
Година Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Надземна дигалка
Висина на подигање 19.4 м Носивост 250000 кг
Година 1998 Километража Сила
Обединето Кралство
надземна дигалка KONECRANES Morris 400 series надземна дигалка KONECRANES Morris 400 series надземна дигалка KONECRANES Morris 400 series
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Надземна дигалка
Висина на подигање 9 м Носивост 12500 кг Брзина на подигање на товар 61 м/мин
Година 2003 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Конзолна дигалка
Носивост 1600 кг
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Конзолна дигалка
Носивост 1600 кг
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Конзолна дигалка
Носивост 1600 кг
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се