Филтри -

Градежни машини KOMATSU од Украина

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

50 огласа: Градежни машини KOMATSU од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
125.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 05/2014 Километража 7800 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Година 05/2007 Километража 4532 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража 6500 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 05/2014 Километража 1300 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
208.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 05/2013 Километража 5718 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 05/2018 Километража 1852 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 05/2005 Километража 9247 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 05/2007 Километража 5508 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
54.500 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 3 Брзина 35 км/ч
Година 2005 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2018 Километража 5200 м/ч Сила
Украина, Черновцы
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.670 €
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража 8913 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
37.700 €
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража 10571 м/ч Сила
Украина, Киев
булдожер KOMATSU D65 EX булдожер KOMATSU D65 EX
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2007 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 64.230 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2010 Километража 10900 м/ч Сила
Украина, Гореничи
Контактирајте го продавачот
73.000 US$ EUR ≈ 68.950 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Носивост 5000 кг
Година 2014 Километража 9500 м/ч Сила
Украина, Гореничи
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Багер на тркала
Година 2006 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Ужгород
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2007 Километража 12948 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2010 Километража 11500 м/ч Сила
Украина, Чернівці
булдожер KOMATSU D61PX-23 булдожер KOMATSU D61PX-23
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2013 Километража 6570 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
148.500 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 4536 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
100.100 € UAH 4.103.000 UAH
Багер гасеничар
Носивост 7010 кг
Година 2015 Километража 8463 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.950 €
Автодигалка
Носивост 5000 кг
Година 1998 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Евро Euro 3
Година 2022 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2007 Километража 9984 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2001 Километража 8200 м/ч Сила
Украина, Львів
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се