Филтри -

Градежни машини KOMATSU од Турција

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Градежни машини KOMATSU од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
259.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 9721 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 6004 м/ч Сила
Турција, Üsküdar/İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 4100 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража 4250 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 12700 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 05/2014 Километража 13800 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 05/2017 Километража 14300 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 21500 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 42.810 €
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража 19800 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 29000 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Уривање багер
Година Километража Сила
Турција
Galen Grup Çelik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 08/2014 Километража 14000 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 18000 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1998 Километража 15000 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 23000 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 02/2015 Километража 13450 м/ч Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2021 Километража 2837 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 79.110 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 1
Година 09/2007 Километража 12000 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.270 €
Багер гасеничар
Година 1992 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 9400 м/ч Сила
Турција, Istanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 09/2017 Километража 14 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
106.450 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 2009 Километража 15325 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 7468 м/ч Сила
Турција, Ankara
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се