Филтри -

Градежни машини KOMATSU од Словенија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини KOMATSU од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 05/2015 Километража 4279 м/ч Сила
Словенија, Sevnica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 18030 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2010 Километража 11949 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
багер гасеничар KOMATSU PC 230 NHD багер гасеничар KOMATSU PC 230 NHD
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 6800 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2002 Километража 19383 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2004 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2005 Километража 15565 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се