Филтри -

Градежни машини KOMATSU од Словачка

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини KOMATSU од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 7800 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 13264 км Сила
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 01/2012 Километража 5149 м/ч Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 06/2015 Километража 7637 м/ч Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2011 Километража Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 3
Година 2/2015 Километража 7848 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
аукција 60.000 € Без ДДВ
Машина за положување цевки
Година 1986 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
аукција 60.000 € Без ДДВ
Машина за положување цевки
Година 1986 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
аукција 31.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за положување цевки
Година 1982 Километража 10689 м/ч Сила
Словачка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се