Филтри -

Градежни машини KOMATSU од Русија

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KOMATSU од Русија: 58 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.586 € RUB 550.000 RUB
Мини багер
Година 2004 Километража 600 м/ч Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
7.783 € RUB 650.000 RUB
Мини багер
Година 2004 Километража Сила
Русија, Владивосток
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.970 € RUB 1.000.000 RUB
Мини багер
Година 2000 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
11.380 € RUB 950.000 RUB
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
11.020 € RUB 920.000 RUB
Мини багер
Година 2006 Километража Сила
Русија, Владивосток
мини багер KOMATSU PC-30UU3 мини багер KOMATSU PC-30UU3 мини багер KOMATSU PC-30UU3
3
Контактирајте го продавачот
9.579 € RUB 800.000 RUB
Мини багер
Година 2006 Километража 5500 м/ч Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
5.388 € RUB 450.000 RUB
Мини багер
Година 2003 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
12.570 € RUB 1.050.000 RUB
Мини багер
Година 2003 Километража Сила
Русија, Владивосток
мини багер KOMATSU PC35 мини багер KOMATSU PC35 мини багер KOMATSU PC35
3
Контактирајте го продавачот
10.780 € RUB 900.000 RUB
Мини багер
Година 2009 Километража Сила
Русија, Владивосток
мини багер KOMATSU PC30-2 мини багер KOMATSU PC30-2 мини багер KOMATSU PC30-2
3
Контактирајте го продавачот
10.540 € RUB 880.000 RUB
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Русија, Владивосток
мини багер KOMATSU PC12-UU1 мини багер KOMATSU PC12-UU1 мини багер KOMATSU PC12-UU1
3
Контактирајте го продавачот
8.023 € RUB 670.000 RUB
Мини багер
Година 2004 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
6.586 € RUB 550.000 RUB
Мини багер
Година 2004 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
10.420 € RUB 870.000 RUB
Мини багер
Година 2005 Километража 1845 м/ч Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
5.149 € RUB 430.000 RUB
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
8.382 € RUB 700.000 RUB
Мини багер
Година 1996 Километража 5100 м/ч Сила
Русија, Владивосток
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се