Филтри -

Градежни машини KOMATSU од Романија

Резултати од пребарување: 147 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

147 огласа: Градежни машини KOMATSU од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
натоварувач со тркала KOMATSU WA420 натоварувач со тркала KOMATSU WA420
2
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 18000 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
багер гасеничар KOMATSU PC290 багер гасеничар KOMATSU PC290 багер гасеничар KOMATSU PC290
3
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 11500 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
73.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 05/2017 Километража 3701 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2020 Километража 851 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 15415 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Багер на тркала
Година 2001 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража 3200 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 4000 кг
Година 2008 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Мини багер
Година 2007 Километража 7046 м/ч Сила
Романија, Negresti Oas
Контактирајте го продавачот
43.900 €
Булдожер
Година 2003 Километража 13000 м/ч Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 7300 м/ч Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Багер на тркала
Година 2005 Километража Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
74.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2009 Километража 8300 м/ч Сила
Романија, Oradea
багер гасеничар KOMATSU PC240 багер гасеничар KOMATSU PC240
2
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
47.800 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2017 Километража 2150 м/ч Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2011-01-01 Километража 11850 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
138.900 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2019-01-01 Километража 9584 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 147 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се