Филтри -

Градежни машини KOMATSU од Полска

Резултати од пребарување: 188 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

188 огласа: Градежни машини KOMATSU од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.290 € PLN 185.000 PLN
Багер на тркала
Година 2012 Километража 6500 м/ч Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 5616 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
116.800 € PLN 550.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 6791 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
91.310 € PLN 430.000 PLN
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2018 Километража 3982 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
29.520 € PLN 139.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 17713 м/ч Сила
Полска, Michałów
Контактирајте го продавачот
38.690 € PLN 182.200 PLN
Багер на тркала
Година 2010 Километража 8500 м/ч Сила
Полска, Młodoszowice
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Булдожер
Година 1991 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1996 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 14480 м/ч Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
27.590 € PLN 129.900 PLN
Мини багер
Година 2017 Километража 2717 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Багер на тркала
Година 2007 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Багер на тркала
Година 2000 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
59.460 € PLN 280.000 PLN
Багер на тркала
Година 2014 Километража 7900 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
39.290 € PLN 185.000 PLN
Багер на тркала
Година 2012 Километража 6500 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
39.290 € PLN 185.000 PLN
Мини багер
Година 2012 Километража 6500 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
212.400 € PLN 1.000.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 2285 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
34.400 € PLN 162.000 PLN
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 3 м Носивост 3500 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
31.430 € PLN 148.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 59211 км Сила
Полска, SOŚNICOWICE
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Pyrzowice
Контактирајте го продавачот
139.900 € PLN 659.000 PLN
Булдожер
Година 2017 Километража 8204 м/ч Сила
Полска, Niestachów
багер гасеничар KOMATSU PC 290 NLC
1
Контактирајте го продавачот
92.150 € PLN 434.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 7350 м/ч Сила
Полска, Legnica
Контактирајте го продавачот
25.270 € PLN 119.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 9400 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 188 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се