Филтри -

Градежни машини KOMATSU од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

44 огласа: Градежни машини KOMATSU од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 5102 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 5901 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 3500 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 37403 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 29196 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 148.700 €
Машина за положување цевки
Година 2006 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
220.000 US$ EUR ≈ 204.400 €
Машина за положување цевки
Носивост 92000 кг
Година 2010 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Дейра, Дубаи, ОАЭ
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 41098 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 4146 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 11/2014 Километража 12200 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Булдожер
Година 2010 Километража 39204 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Булдожер
Година 2008 Километража 56739 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 15424 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Булдожер
Година 2010 Километража 62849 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Булдожер
Година 2012 Километража 68501 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 23626 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Грејдер
Година 2006 Километража 58083 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
90.200 US$ EUR ≈ 83.810 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
багер гасеничар KOMATSU PC 450  on high condition 45ton багер гасеничар KOMATSU PC 450  on high condition 45ton багер гасеничар KOMATSU PC 450  on high condition 45ton
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
багер гасеничар KOMATSU 2020 PC400 Original with high quality багер гасеничар KOMATSU 2020 PC400 Original with high quality багер гасеничар KOMATSU 2020 PC400 Original with high quality
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
багер гасеничар KOMATSU 2020 PC240 24ton on hot sale багер гасеничар KOMATSU 2020 PC240 24ton on hot sale багер гасеничар KOMATSU 2020 PC240 24ton on hot sale
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
багер гасеничар KOMATSU 2020 PC350 Original Excavator on high condition багер гасеничар KOMATSU 2020 PC350 Original Excavator on high condition багер гасеничар KOMATSU 2020 PC350 Original Excavator on high condition
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 36835 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се