Филтри -

Градежни машини KOMATSU од Кина

Резултати од пребарување: 2583 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2583 огласа: Градежни машини KOMATSU од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.600 US$ EUR ≈ 26.600 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 814 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.070 €
Грејдер
Евро Euro 6 Брзина 3.86 км/ч
Година 02/2014 Километража 2600 м/ч Сила
Кина, shanghai
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.970 €
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.800 US$ EUR ≈ 26.790 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 791 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
21.600 US$ EUR ≈ 20.090 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 16000 кг
Година 07/2016 Километража 2200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.280 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 35000 кг
Година 07/2016 Километража 2100 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 49.300 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 45000 кг
Година 04/2020 Километража 1830 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
14.900 US$ EUR ≈ 13.860 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 12000 кг
Година 05/2018 Километража 920 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.160 €
Мини багер
Евро Euro 3 Носивост 5500 кг
Година 03/2018 Километража 920 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Носивост 40000 кг
Година 03/2018 Километража 300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 01/2016 Километража 180 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Багер амфибија
Година 2018 Километража 1700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Багер амфибија
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.020 €
Багер гасеничар
Година 03/2010 Километража 3600 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Багер амфибија
Година 2018 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.760 €
Багер гасеничар
Година 02/2019 Километража 1600 м/ч Сила
Кина, Hang Zhou Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Багер гасеничар
Година 04/2019 Километража 3600 м/ч Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.180 €
Натоварувач со тркала
Носивост 9000 кг Брзина 36.1 км/ч
Година 09/2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.040 €
Багер гасеничар
Година 02/2019 Километража 4141 м/ч Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.670 €
Натоварувач со тркала
Носивост 7000 кг Брзина 36.6 км/ч
Година 10/2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Носивост 4000 кг
Година 2019 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2500 м/ч Сила
Кина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2583 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се