Филтри -

Градежни машини KOMATSU од Италија

Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

69 огласа: Градежни машини KOMATSU од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2001 Километража 11069 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2003 Километража 8150 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 2626 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 37544 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1999 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1991 Километража 13861 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 21000 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
18,50 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 9062 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Мини натоварувач
Година 2003 Километража 4300 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 7919 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2006 Километража 9624 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2015 Километража 5665 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2013 Километража 17500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 1891 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2009 Километража 7220 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 1993 Километража 14714 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 2469 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 13869 м/ч Сила
Италија, Napoli
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 1697 м/ч Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 1674 м/ч Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Мини натоварувач
Година 2006 Километража 3424 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 5121 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1996 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража 10058 м/ч Сила
Италија, Lograto
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се