Филтри -

Градежни машини KOMATSU - Иран

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Градежни машини KOMATSU - Иран

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.330 € CNY 322.000 CNY
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 08/2018 Километража 5700 м/ч Сила
Иран, Tehran
Контактирајте го продавачот
49.300 € CNY 375.000 CNY
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 06/2015 Километража 7300 м/ч Сила
Иран, Esfahan
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се