Филтри -

Градежни машини KOMATSU од Чешка Република

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Градежни машини KOMATSU од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2019 Километража 3568 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
41.900 € CZK 990.000 CZK
Багер амфибија
Година 2007 Километража 15000 м/ч Сила
Чехија, Klenovice
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража 9170 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража 15500 м/ч Сила
Чехија, Ostrava
Контактирајте го продавачот
аукција 13.930 € CZK 329.000 CZK
Багер гасеничар
Година 01/2000 Километража 14700 м/ч Сила
Чехија, Velká Bystřice
Контактирајте го продавачот
аукција 59.220 € CZK 1.399.000 CZK
Багер гасеничар
Година 01/2016 Километража 8400 м/ч Сила
Чехија, Nasavrky
Контактирајте го продавачот
49.020 € CZK 1.158.000 CZK
Булдожер
Година 2006 Километража 17628 м/ч Сила
Чехија, Olomouc
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2006 Километража 10869 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
32.077,50 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража 10378 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
18.840 € CZK 445.000 CZK
Мини багер
Година 02/2004 Километража 7705 м/ч Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
20.300 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2006 Километража 13300 м/ч Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 20197 м/ч Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
50.750 € CZK 1.199.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 10750 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
46.520 € CZK 1.099.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 8170 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2001 Километража 14000 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 3
Година 2011 Километража 8550 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
31.280 € CZK 739.000 CZK
Мини багер
Година 2015 Километража 2915 м/ч Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
141.800 € CZK 3.350.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 11840 м/ч Сила
Чехија, Úžice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се