Филтри -

Градежни машини KOMATSU од Бугарија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

25 огласа: Градежни машини KOMATSU од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
91.980 € BGN 179.900 BGN
Булдожер
Година 05/2017 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
37.270 € BGN 72.900 BGN
Багер на тркала
Година 05/2007 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
21.930 € BGN 42.900 BGN
Мини натоварувач
Година 05/2019 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
97.610 € BGN 190.900 BGN
Булдожер
Година 05/2017 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 2140 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 1470 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
багер на тркала KOMATSU PW160 багер на тркала KOMATSU PW160 багер на тркала KOMATSU PW160
3
Контактирајте го продавачот
30.120 € BGN 58.900 BGN
Багер на тркала
Година 2006 Километража 18391 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 04/2020 Километража 305 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 3 Носивост 4000 кг
Година 12/2007 Километража 2800 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 20000 м/ч Сила
Бугарија, Лозен
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Бугарија, Лозен
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2021 Километража 322 м/ч Сила
Бугарија, Варна
Контактирајте го продавачот
59.260 € BGN 115.900 BGN
Багер на тркала
Година 2015 Километража 8878 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
76.640 € BGN 149.900 BGN
Багер на тркала
Година 2016 Километража 6669 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
45.970 € BGN 89.900 BGN
Багер на тркала
Година 2014 Километража 10504 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
41.880 € BGN 81.900 BGN
Натоварувач со тркала
Година 2002 Километража 14182 км Сила
Бугарија, Sofia
натоварувач со тркала KOMATSU WA250PZ-6 натоварувач со тркала KOMATSU WA250PZ-6 натоварувач со тркала KOMATSU WA250PZ-6
3
Контактирајте го продавачот
41.880 € BGN 81.900 BGN
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 11310 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
22.450 € BGN 43.900 BGN
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 6699 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 4225 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
23.260 € BGN 45.500 BGN
Мини багер
Година 2019 Километража 1805 м/ч Сила
Бугарија, Хасково
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2019 Километража 3742 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
14.815 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 1300 кг
Година 04/2006 Километража Сила
Бугарија, София
машина за положување цевки KOMATSU 355 C за делови машина за положување цевки KOMATSU 355 C за делови машина за положување цевки KOMATSU 355 C за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Носивост 92000 кг
Година 1990 Километража Сила
Бугарија, pernik
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 04/2020 Километража 305 м/ч Сила
Бугарија, Бусманци
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се