Филтри -

Градежни машини KOMATSU - Бразил

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Градежни машини KOMATSU - Бразил

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
122.666,13 US$ EUR ≈ 116.400 €
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 8500 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
булдожер KOMATSU D51-EX булдожер KOMATSU D51-EX булдожер KOMATSU D51-EX
3
Контактирајте го продавачот
87.618,66 US$ EUR ≈ 83.150 €
Булдожер
Година 2011 Километража 6032 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
51.597,66 US$ EUR ≈ 48.960 €
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 9110 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
169.201,38 US$ EUR ≈ 160.600 €
Булдожер
Година 2019 Километража 2900 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар KOMATSU PC130 багер гасеничар KOMATSU PC130 багер гасеничар KOMATSU PC130
3
Контактирајте го продавачот
105.726,52 US$ EUR ≈ 100.300 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 4291 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар KOMATSU PC200 багер гасеничар KOMATSU PC200 багер гасеничар KOMATSU PC200
3
Контактирајте го продавачот
96.964,66 US$ EUR ≈ 92.010 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 10137 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар KOMATSU PC210
1
Контактирајте го продавачот
187.893,36 US$ EUR ≈ 178.300 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
102.221,78 US$ EUR ≈ 97.000 €
Грејдер
Година 2014 Километража 8500 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала KOMATSU WA380 натоварувач со тркала KOMATSU WA380
2
Контактирајте го продавачот
85.671,58 US$ EUR ≈ 81.300 €
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
булдожер KOMATSU D61-EX булдожер KOMATSU D61-EX
2
Контактирајте го продавачот
268.697,24 US$ EUR ≈ 255.000 €
Булдожер
Година 2021 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
булдожер KOMATSU D61-EX булдожер KOMATSU D61-EX булдожер KOMATSU D61-EX
3
Контактирајте го продавачот
173.290,25 US$ EUR ≈ 164.400 €
Булдожер
Година 2016 Километража 8000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
190.813,98 US$ EUR ≈ 181.100 €
Булдожер
Година 2017 Километража 7200 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
110.983,64 US$ EUR ≈ 105.300 €
Булдожер
Година 2013 Километража 8800 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
98.327,61 US$ EUR ≈ 93.310 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 10155 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар KOMATSU PC200 багер гасеничар KOMATSU PC200 багер гасеничар KOMATSU PC200
3
Контактирајте го продавачот
76.909,72 US$ EUR ≈ 72.980 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 10000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
73.989,09 US$ EUR ≈ 70.210 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 11000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар KOMATSU PC210
1
Контактирајте го продавачот
173.290,25 US$ EUR ≈ 164.400 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 249 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
148.951,73 US$ EUR ≈ 141.300 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 4300 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
126.560,29 US$ EUR ≈ 120.100 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 5300 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
173.290,25 US$ EUR ≈ 164.400 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 3165 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
73.794,39 US$ EUR ≈ 70.030 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 13000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
68.147,85 US$ EUR ≈ 64.670 €
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 24000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
89.565,75 US$ EUR ≈ 84.990 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 7891 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се