Филтри -

Градежни машини KOMATSU од Белорусија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини KOMATSU од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер-натоварувач KOMATSU WB97R-5 багер-натоварувач KOMATSU WB97R-5 багер-натоварувач KOMATSU WB97R-5
3
Контактирајте го продавачот
47.000 US$ EUR ≈ 44.390 €
Багер-натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 4500 м/ч Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
105.000 US$ EUR ≈ 99.180 €
Булдожер
Година 2010 Километража 10800 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар KOMATSU PC220 багер гасеничар KOMATSU PC220
2
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 103.900 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
118.000 US$ EUR ≈ 111.500 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 47.230 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 14590 м/ч Сила
Белорусија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се