Филтри -

Градежни машини KOBELCO од Украина

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

32 огласа: Градежни машини KOBELCO од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 111.500 €
Автодигалка
Носивост 25000 кг
Година 2000 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.390 €
Автодигалка
Дофат на стрела 25 м Дофаќач 5 м Носивост 16 кг
Година 04/1998 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Пловен багер
Година 2003 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Багер амфибија
Година 2003 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 3 Висина на подигање 61 м Носивост 90000 кг Брзина на подигање на товар 120 м/мин
Година 2015 Километража 6300 м/ч Сила
Украина, Одесская обл
нови кран гасеничар KOBELCO CKE900G нови кран гасеничар KOBELCO CKE900G
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 61 м Носивост 90000 кг
Година нов Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
100.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Модел RK160-5 Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 28.2 м Дофаќач 3.8 м Носивост 16000 кг
Година 07/2008 Километража 108000 км Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер KOBELCO 	 СК500ЛК-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер KOBELCO SK550DLC-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер KOBELCO SK380SRLC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови багер гасеничар KOBELCO SK850LC-10E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови багер гасеничар KOBELCO SK1300DLC-10E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер KOBELCO SK400DLC-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер KOBELCO SK530LC-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер KOBELCO СК260(Н)ЛК-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер KOBELCO 	 SK350DLC-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер KOBELCO SK380SRLC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер KOBELCO СК300(Н)ЛК-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер KOBELCO ED160-7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер KOBELCO СК140СРЛК-7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер KOBELCO SK230SRLC-5E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер KOBELCO СК180(Н)ЛК-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер KOBELCO 	 SK210H(N)LC-10E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер KOBELCO СК130ЛК-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови мини багер KOBELCO 	 СК140СРД-7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се