Филтри -

Градежни машини KOBELCO од Шпанија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини KOBELCO од Шпанија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 2 м/ч Сила
Шпанија, GIRONA, LLAGOSTRERA
кран гасеничар KOBELCO sl6000 кран гасеничар KOBELCO sl6000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2008 Километража 11400 м/ч Сила
Шпанија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Los Belones
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 7 м/ч Сила
Шпанија, Amposta-Tarragona
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Кран гасеничар
Година 2006 Километража 4238 м/ч Сила
Шпанија, Ocana, 45300, Autovia A4 Km 64.2, Salida 62 Aptdo Correos 18
RB Trading International
4 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се