Филтри -

Градежни машини KOBELCO од САД

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини KOBELCO од САД: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 180000 кг
Година 2011 Километража Сила 247 kW
САД, Rosharon, Tx
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 250000 кг
Година 2010 Километража Сила
САД, Rosharon, Tx
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
450.000 US$ EUR ≈ 419.700 €
Кран гасеничар
Носивост 180000 кг
Година 2011 Километража Сила 247 kW
САД, Rosharon, Texas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 135000 кг
Година 2016 Километража Сила
САД, Westlake, La
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 135000 кг
Година 2016 Километража Сила
САД, Green River, Wy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 135000 кг
Година 2016 Километража Сила
САД, Rosharon, Texas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 135000 кг
Година 2016 Километража Сила
САД, Rosharon, Texas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 250000 кг
Година 2010 Километража Сила
САД, Rosharon
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се