Филтри -

Градежни машини KOBELCO од Романија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

31 огласа: Градежни машини KOBELCO од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
мини багер KOBELCO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 12703 м/ч Сила
Романија, sighisoara
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Романија, Harsova
багер гасеничар KOBELCO SK210
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар KOBELCO SK300
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар KOBELCO SK250 за делови
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2003 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 5600 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Maramures
багер гасеничар KOBELCO SK 160   ( for parts ) за делови багер гасеничар KOBELCO SK 160   ( for parts ) за делови багер гасеничар KOBELCO SK 160   ( for parts ) за делови
3
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 15320 м/ч Сила
Романија, Motru
багер гасеничар KOBELCO SK 250 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер на тркала KOBELCO sk135sr багер на тркала KOBELCO sk135sr багер на тркала KOBELCO sk135sr
3
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража 14000 м/ч Сила
Романија, Oradea
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 11500 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
багер гасеничар KOBELCO SK220 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар KOBELCO  SK290 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар KOBELCO SK135SR за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар KOBELCO SK330 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Романија
багер гасеничар KOBELCO SK485 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар KOBELCO SK485 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Романија
багер гасеничар KOBELCO SK295 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се