Филтри -

Градежни машини KOBELCO од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини KOBELCO од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
93.390 € PLN 420.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 4927 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
51.140 € PLN 230.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 8758 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
20.010 € PLN 90.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 10450 м/ч Сила
Полска, Teresin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 11284 м/ч Сила
Полска, Wielogłowy
Контактирајте го продавачот
20.200 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 19000 м/ч Сила
Полска, Gdańsk
багер гасеничар KOBELCO SK210LC-11
1
Контактирајте го продавачот
191.200 € PLN 860.100 PLN
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Полска, Gliwice
нови багер гасеничар KOBELCO SK130LC-11
1
Контактирајте го продавачот
160.200 € PLN 720.700 PLN
Багер гасеничар
Година 2023 Километража Сила
Полска, Tychy
Контактирајте го продавачот
41.800 € PLN 188.000 PLN
Мини багер
Година 2019 Километража 1083 м/ч Сила
Полска, Kościelec
Контактирајте го продавачот
25.570 € PLN 115.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 11700 м/ч Сила
Полска, ul. Legnicka 91, 59-241 Koskowice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се