Филтри -

Градежни машини KOBELCO од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини KOBELCO од Арапските Емирати: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 18566 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 46.360 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai, Jebel
Marketplace-E International
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2005 Километража 11204 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 76.2 м Дофат на стрела 30.5 м Носивост 135000 кг
Година 2008 Километража 10437 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се