Филтри -

Градежни машини KOBELCO од Норвешка

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини KOBELCO од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2021 Километража 341 м/ч Сила
Норвешка, Søgne
Контактирајте го продавачот
61.569 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 9036 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
75.130 € NOK 849.000 NOK
Мини багер
Година 2019 Километража 5100 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
75.130 € NOK 849.000 NOK
Мини багер
Година 2019 Километража 5100 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
6.166 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1990 Километража 16044 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2016 Километража 4997 м/ч Сила
Норвешка, Lesja
Контактирајте го продавачот
26.719 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 3845 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
166.121 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 10 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
75.130 € NOK 849.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 6000 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се