Филтри -

Градежни машини KOBELCO од Кина

Резултати од пребарување: 476 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

476 огласа: Градежни машини KOBELCO од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.830 €
Багер гасеничар
Година 05/2020 Километража 1200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.010 €
Багер гасеничар
Година 02/2019 Километража 1800 м/ч Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 03/2017 Километража 2519 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 04/2014 Километража 210 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
238.000 US$ EUR ≈ 219.100 €
Кран гасеничар
Висина на подигање 68 м Носивост 150000 кг
Година 2006 Километража 6783 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.620 €
Кран гасеничар
Евро Euro 5 Носивост 55000 кг
Година 2018 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.700 US$ EUR ≈ 8.007 €
Багер гасеничар
Носивост 20000 кг
Година 2015 Километража 8700 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
24.700 US$ EUR ≈ 22.730 €
Багер гасеничар
Носивост 21000 кг
Година 2015 Километража 8600 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 5 Висина на подигање 58 м Носивост 55000 кг
Година 2018 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 4 Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 32 м Дофаќач 15 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2005 Километража 12000 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 4 Висина на подигање 103 м Носивост 150000 кг
Година 2008 Километража 15000 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
15.900 US$ EUR ≈ 14.630 €
Мини багер
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.600 US$ EUR ≈ 14.360 €
Мини багер
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.900 US$ EUR ≈ 14.630 €
Мини багер
Година 2019 Километража Сила
Кина
багер гасеничар KOBELCO SK75 багер гасеничар KOBELCO SK75 багер гасеничар KOBELCO SK75
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.010 €
Багер гасеничар
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 3600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.040 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 3600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 5 Висина на подигање 51.8 м Дофат на стрела 3 м Дофаќач 51.8 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина на подигање на товар 120 м/мин
Година 2018 Километража 2789 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
65.050 US$ EUR ≈ 59.870 €
Кран гасеничар
Висина на подигање 34 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 3 т
Година 2006 Километража Сила
Кина
кран гасеничар KOBELCO CKE2500 кран гасеничар KOBELCO CKE2500 кран гасеничар KOBELCO CKE2500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 71.8 м Дофаќач 48.1 м Носивост 250000 кг
Година 09/2009 Километража Сила
Кина, Shanghai