Филтри -

Градежни машини KOBELCO - Индонезија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини KOBELCO - Индонезија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 250000 кг
Година 2010 Километража 15000 м/ч Сила
Индонезија, Tangguh-Bintuni, West Papua
Контактирајте го продавачот
33.260 € CNY 253.000 CNY
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 09/2018 Километража 5800 м/ч Сила
Индонезија
багер гасеничар KOBELCO SK200 багер гасеничар KOBELCO SK200
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
23.470 € IDR 375.000.000 IDR
Багер гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Индонезија
багер гасеничар KOBELCO SK200-8 багер гасеничар KOBELCO SK200-8
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
23.470 € IDR 375.000.000 IDR
Багер гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Индонезија
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се