Филтри -

Градежни машини KOBELCO од Холандија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

30 огласа: Градежни машини KOBELCO од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Мини багер
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Stroe
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 35 м Носивост 25000 кг Брзина 50 км/ч
Година 1990 Километража 4227 м/ч Сила
Холандија, Leek
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 10/1993 Километража Сила
Холандија, VRIEZENVEEN
Контактирајте го продавачот
79.850 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Висина на подигање 15.25 м Носивост 35000 кг Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 10/1989 Километража 25000 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
79.850 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 1989 Километража 25000 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 11128 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
63.800 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014-01-01 Километража 9190 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
52.800 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018-01-01 Километража 1685 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
92.000 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 1396 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk, Nld 4761 Rk, Mark S. Clarkelaan 21
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015-01-01 Километража 5642 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
20.950 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 01/2021 Километража 448 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Багер гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Cuijk
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 12371 м/ч Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 84 м Дофаќач 84 м
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Oosterhout
PVE Cranes & Services
5 години на Machineryline
кран гасеничар KOBELCO CKS800 кран гасеничар KOBELCO CKS800 кран гасеничар KOBELCO CKS800
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 45 м
Година 2013 Километража 9500 м/ч Сила
Холандија, Oosterhout
PVE Cranes & Services
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
72.500 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 9342 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk, Nld 4761 Rk, Mark S. Clarkelaan 21
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1991 Километража Сила
Холандија, Made
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 30.5 м Носивост 50000 кг
Година 1997 Километража 11649 м/ч Сила
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 01/2017 Километража 1718 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 01/2018 Километража 4765 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke