Филтри -

Градежни машини KOBELCO од Германија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини KOBELCO од Германија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 1980 м/ч Сила
Германија, Plattling
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017-01-01 Километража 1000 м/ч Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар KOBELCO SK235 SR
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 7535 м/ч Сила
Германија, Plattling
Контактирајте го продавачот
102.221 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Überherrn
багер гасеничар KOBELCO SK350 NLC-10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 4150 м/ч Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 6561 м/ч Сила
Германија, Ilmenau
кран гасеничар KOBELCO SL-6000, 2015 exelent condition, For Sale
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 78 м Носивост 550000 кг
Година 2015 Километража 2500 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 9000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
кран гасеничар KOBELCO CKE 2500-2, 2010
1
Контактирајте го продавачот
498.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 2010 Километража 18000 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
78.500 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 8715 м/ч Сила
Германија, Lemgo
автодигалка KOBELCO SL6000 автодигалка KOBELCO SL6000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 1
Година 2000 Километража 10700 м/ч Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Уривање багер
Година 2019 Километража 177 м/ч Сила
Германија, Mittenwalde
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се