Филтри -

Градежни машини KOBELCO од Чешка Република

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини KOBELCO од Чешка Република: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.470 € CZK 620.000 CZK
Мини багер
Година 2020 Километража 1002 м/ч Сила
Чехија, Ostrovačice
багер гасеничар KOBELCO ED160 Blade runner
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 402 м/ч Сила
Чехија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови багер гасеничар KOBELCO SK380
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Чехија
нови багер гасеничар KOBELCO SK140SRLC-7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Чехија
нови багер гасеничар KOBELCO SK180-11
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Чехија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се