Филтри -

Градежни машини KOBELCO од Белгија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини KOBELCO од Белгија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 250 €
Мини багер
Година Километража 1760 м/ч Сила
Белгија, Mont-Saint-Guibert
Контактирајте го продавачот
аукција 7.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 01/1997 Километража 1339 м/ч Сила 103 кс
Белгија, Antwerpen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 6192 м/ч Сила 88 кс
Белгија, Antwerpen
кран гасеничар KOBELCO CKE 2500-2
1
Контактирајте го продавачот
475.000 €
Кран гасеничар
Капацитет на крајот на стрелата 250 т
Година 2009 Километража Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021-01-01 Километража 8 м/ч Сила 160 кс
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021-01-01 Километража 8 м/ч Сила 160 кс
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 13055 м/ч Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 3000 м/ч Сила
Белгија, Brugge
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се