Филтри -

Градежни машини KOBELCO од Австрија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини KOBELCO од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 1700 км Сила
Австрија, Hörsching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 16.35 м Дофат на стрела 15.63 м Носивост 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1400 т
Година 04/2008 Километража 4250 м/ч Сила
Австрија, Salzburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 11627 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 11627 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 4250 м/ч Сила
Австрија, Vorchdorf
багер гасеничар KOBELCO SK 250 NLC-6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1999 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2021 Километража 1100 км Сила
Австрија, Hörsching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 10100 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2022 Километража 850 км Сила
Австрија, Hörsching
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се