Филтри -

Градежни машини KNIKMOPS

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини KNIKMOPS: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 01/2008 Километража 4556 м/ч Сила 38 кс
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Машина за поплочување тротоари
Година 2020 Километража 1557 м/ч Сила 17.67 кс
Германија, Frankenthal/Pfalz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се