Филтри -

Градежни машини KLEMM од Германија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини KLEMM од Германија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1980 Километража 59292 м/ч Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
машина за дупчење KLEMM KR 806-2B rig.plus машина за дупчење KLEMM KR 806-2B rig.plus машина за дупчење KLEMM KR 806-2B rig.plus
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2016 Километража 9 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за дупчење KLEMM Boart DB100
1
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Машина за дупчење
Година 1998 Километража Сила
Германија, Altlußheim
машина за дупчење KLEMM 806-3 машина за дупчење KLEMM 806-3 машина за дупчење KLEMM 806-3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1998 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
машина за дупчење KLEMM KR702-2 with separate power pack
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 5800 м/ч Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1997 Километража Сила 158 кс
Германија, 10318
машина за дупчење KLEMM KR806-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 10070 м/ч Сила
Германија, Metten
машина за дупчење KLEMM KR806-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2000 Километража 13000 м/ч Сила 133 kW
Германија, Metten
машина за дупчење KLEMM KR805-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 13670 м/ч Сила
Германија, Metten
машина за дупчење KLEMM Rod magazin
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Германија, Metten
машина за дупчење KLEMM KR401-1 DSV (HDI)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 6920 м/ч Сила
Германија, Metten
машина за дупчење KLEMM KR801-3GK
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2020 Километража 1300 м/ч Сила
Германија, Metten
машина за дупчење KLEMM KR806-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2001 Километража 12000 м/ч Сила
Германија, Metten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се