Филтри -

Градежни машини KLEINE од Турција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KLEINE од Турција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 2008 MODEL 37 METRE KLEİN
Година 06/2008 Километража 250000 км Сила
Турција
пумпа за бетон KLEINE KBZ 37- 4Concrete  Pump
1
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел KLEIN GR X37-4 mounted on MAN 33.360(6x4) Truck
Година 2018 Километража 7175 км Сила 360 кс
Турција, Ankara
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел KLEIN 37 CPL140 Concrete Pump
Година 01/2014 Километража 147251 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел KBZ 37- 4 Concrete Pump
Година 02/2014 Километража 147251 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2018 Километража 62660 км Сила
Турција, Ankara
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се