Филтри -

Градежни машини KLEINE

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини KLEINE: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2018 Километража 62660 км Сила
Турција, Ankara
пумпа за бетон KLEINE brat 37 - R4
1
Контактирајте го продавачот
148.700 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел brat 37 - R4
Година 08/2014 Километража 88000 км Сила
Романија, Piatra-Neamt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2004 Километража Сила
Турција
пумпа за бетон KLEINE KBZ 37- 4Concrete  Pump
1
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел KLEIN GR X37-4 mounted on MAN 33.360(6x4) Truck
Година 2018 Километража 7175 км Сила 360 кс
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 2014 MODEL YEAR 47 KLEİN
Година 06/2014 Километража 130000 км Сила
Турција
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се