Филтри -

Градежни машини KIROVETS

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KIROVETS: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.950 € RUB 2.000.000 RUB
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 42943 м/ч Сила
Русија, Бийск
Контактирајте го продавачот
19.760 € RUB 1.650.000 RUB
Булдожер
Година 2001 Километража 1 м/ч Сила
Русија, Сургут
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.978 € RUB 833.300 RUB
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража Сила
Русија, Ухта
Контактирајте го продавачот
10.180 € RUB 850.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 6000 кг
Година Километража Сила 220 кс
Русија
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се