Филтри -

Градежни машини KINGWAY од Полска

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KINGWAY од Полска: 39 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.644 € PLN 31.000 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 09/2021 Километража Сила 15 кс
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
25.590 € PLN 119.400 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 2400 кг Брзина 25 км/ч
Година 2021 Километража Сила 116 кс
Полска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.972 € PLN 37.200 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 12 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
12.820 € PLN 59.800 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 19 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
12.470 € PLN 58.200 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 13 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
7.394 € PLN 34.500 PLN
Мини багер
Евро Euro 5 Носивост 1100 кг
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила 15 кс
Полска, Wrocław
нови мини багер KINGWAY Łyżka skarpowa 800mm skrętna do minikoparki
1
Контактирајте го продавачот
492,90 € PLN 2.300 PLN
Мини багер
Година Километража Сила
Полска, Brudzowice
нови мини багер KINGWAY Wiertnica śr. 200mm do minikoparki
1
Контактирајте го продавачот
728,70 € PLN 3.400 PLN
Мини багер
Година Километража Сила
Полска, Brudzowice
Контактирајте го продавачот
13.240 € PLN 61.800 PLN
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Носивост 600 кг Брзина 25 км/ч
Година 01/2020 Километража Сила 25 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
15.430 € PLN 72.000 PLN
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Носивост 1500 кг Брзина 25 км/ч
Година Километража Сила 55 кс
Полска, Brudzowice
Контактирајте го продавачот
14.140 € PLN 66.000 PLN
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Носивост 1200 кг Брзина 25 км/ч
Година 2021 Километража Сила 50 кс
Полска, Brudzowice
Контактирајте го продавачот
14.270 € PLN 66.600 PLN
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Носивост 1600 кг
Година 2021 Километража Сила 50 кс
Полска, Brudzowice
Контактирајте го продавачот
14.040 € PLN 65.500 PLN
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Носивост 1200 кг Брзина 35 км/ч
Година 2021 Километража Сила 50 кс
Полска, Brudzowice
Контактирајте го продавачот
11.890 € PLN 55.500 PLN
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Носивост 1000 кг Брзина 25 км/ч
Година 2021 Километража Сила 50 кс
Полска, Brudzowice
Контактирајте го продавачот
12.820 € PLN 59.800 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 19 кс
Полска, Brudzowice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се