Филтри -

Градежни машини KINGLINK

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KINGLINK: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 21.480 €
Машина за ивичници
Година 2017 Километража Сила 16 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
320.000 US$ EUR ≈ 275.000 €
Финишер за бетон
Година 2018 Километража Сила 180 кс
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
180.000 US$ EUR ≈ 154.700 €
Финишер за бетон
Година 2020 Километража Сила 82 кс
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се