Филтри -

Градежни машини KENNIS

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KENNIS: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2000-01-01 Километража Сила
Холандија, Ederveen
мини кран KENNIS Kraan R 14,000 мини кран KENNIS Kraan R 14,000 мини кран KENNIS Kraan R 14,000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 01/2004 Километража Сила
Холандија, Ederveen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1993-06-01 Километража Сила
Холандија, Zoetermeer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1995-01-01 Километража Сила
Холандија, Ederveen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се