Филтри -

Градежни машини KCP од Австрија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KCP од Австрија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови пумпа за бетон KCP KCP41ZX5150 нови пумпа за бетон KCP KCP41ZX5150 нови пумпа за бетон KCP KCP41ZX5150
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 12/2020 Километража Сила 394 кс
Австрија, Wiener Neudorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 10/2020 Километража Сила 394 кс
Австрија, Wiener Neudorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 61ZX6170
Година 2020 Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 41ZX5150
Година 2020 Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 27ZX120
Година 11/2020 Километража Сила 326 кс
Австрија, Wiener Neudorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се