Филтри -

Градежни машини KAWASAKI од Турција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KAWASAKI од Турција: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
87.950 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 62906 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Натоварувач со тркала
Година 11/2013 Километража 18620 м/ч Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
28.750 € TRY 310.000 TRY
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 111 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 14411 м/ч Сила 202 kW
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 19000 км Сила 202 kW
Турција, Ankara
натоварувач со тркала KAWASAKI KAWASAKİ ZV 95 натоварувач со тркала KAWASAKI KAWASAKİ ZV 95 натоварувач со тркала KAWASAKI KAWASAKİ ZV 95
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 18500 м/ч Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се