Филтри -

Градежни машини KAWASAKI од Кина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини KAWASAKI од Кина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
натоварувач со тркала KAWASAKI 70B натоварувач со тркала KAWASAKI 70B натоварувач со тркала KAWASAKI 70B
3
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.150 €
Натоварувач со тркала
Носивост 23280 кг
Година 2006 Километража Сила 275 кс
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.373 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
товарач гасеничар KAWASAKI kld90z-iii товарач гасеничар KAWASAKI kld90z-iii
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
натоварувач со тркала KAWASAKI 85Z-IV
1
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.540 €
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се