Филтри -

Градежни машини KAWASAKI

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KAWASAKI: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
товарач гасеничар KAWASAKI kld90z-iii товарач гасеничар KAWASAKI kld90z-iii
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 3000 кг Брзина 60 км/ч
Година 03/2002 Километража 800 км Сила 160 кс
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
натоварувач со тркала KAWASAKI 85Z-IV
1
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 13.320 €
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Натоварувач со тркала
Година 11/2013 Километража 18620 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
28.260 € TRY 310.000 TRY
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 111 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 14411 м/ч Сила 202 kW
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 19000 км Сила 202 kW
Турција, Ankara
натоварувач со тркала KAWASAKI KAWASAKİ ZV 95 натоварувач со тркала KAWASAKI KAWASAKİ ZV 95 натоварувач со тркала KAWASAKI KAWASAKİ ZV 95
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 18500 м/ч Сила
Турција
натоварувач со тркала KAWASAKI 70B натоварувач со тркала KAWASAKI 70B натоварувач со тркала KAWASAKI 70B
3
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 25.780 €
Натоварувач со тркала
Носивост 23280 кг
Година 2006 Километража Сила 275 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.443 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Носивост 5000 кг
Година 2018 Километража Сила 120 кс
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се