Филтри -

Градежни машини KATO од Русија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KATO од Русија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 31.140 €
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Русија, Kazan
Контактирајте го продавачот
265.000 € RUB 22.000.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 4300 м/ч Сила
Русија, Владивосток
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
90.330 € RUB 7.500.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 2638 м/ч Сила 200 кс
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
124.000 € RUB 10.290.000 RUB
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
108.100 € RUB 8.977.000 RUB
Багер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Русија
автодигалка KATO KR10HM-L2 автодигалка KATO KR10HM-L2 автодигалка KATO KR10HM-L2
3
Контактирајте го продавачот
44.210 € RUB 3.670.000 RUB
Автодигалка
Висина на подигање 29 м Носивост 10000 кг
Година Километража 77765 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се