Machineryline » Градежни машини » Градежни машини KATOCATERPILLARFABOGENIEHITACHIJCBJLGKOMATSULIEBHERRVOLVOXCMG » Градежни машини KATO од Обединетото Кралство
Филтри -

Градежни машини KATO од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KATO од Обединетото Кралство: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
183.400 € GBP 155.000 GBP
Автодигалка
Година 2015 Километража 36000 км Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 82 м Дофат на стрела 19 м
Година 09/2016 Километража 29000 км Сила
Обединето Кралство, Oxon
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Висина на подигање 38.4 м Носивост 25000 кг
Година 2021 Километража Сила
Обединето Кралство, Staffordshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato Висина на подигање 24 м Дофаќач 24 м Носивост 13000 кг
Година 2021 Километража Сила
Обединето Кралство, Staffordshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 24 м
Година 2021 Километража Сила
Обединето Кралство, Staffordshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato Висина на подигање 32.5 м Дофаќач 14 м
Година 2015 Километража 18941 км Сила
Обединето Кралство, Staffordshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2002 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
45.560 € GBP 38.500 GBP
Автодигалка
Година Километража Сила
Обединето Кралство
автодигалка KATO CR200Ri
1
Контактирајте го продавачот
210.000 €
Автодигалка
Година 2016 Километража 42956 км Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1999 Километража Сила
Обединето Кралство, Oxon
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се