Филтри -

Градежни машини KATO од Кина

Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

100 огласа: Градежни машини KATO од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato Модел NK500-V Висина на подигање 131.2 м Дофаќач 131.2 м Капацитет на крајот на стрелата 50.5 т
Година 07/2001 Километража 43000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
31.500 US$ EUR ≈ 28.990 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина, Hefei, Anhui
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка KATO NK500E-V автодигалка KATO NK500E-V автодигалка KATO NK500E-V
3
Контактирајте го продавачот
98.000 US$ EUR ≈ 90.200 €
Автодигалка
Висина на подигање 42 м Носивост 50000 кг
Година 01/1999 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 33 м Дофаќач 12 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 2006 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.610 €
Автодигалка
Висина на подигање 32 м Дофаќач 12 м Носивост 25000 кг
Година 01/1998 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран KTA Модел SS500 Висина на подигање 50 м Носивост 50000 кг
Година 08/2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел SS500 Висина на подигање 55 м Носивост 50000 кг
Година 04/1993 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2010 Километража 53871 км Сила
Кина, shanghai
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.770 €
Автодигалка
Висина на подигање 28 м Дофаќач 12 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 01/1995 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел KATO KR500E Висина на подигање 35 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 02/1999 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран KTA Модел NK500E-III Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 15 м Дофаќач 14.6 м Носивост 50000 кг
Година 04/2006 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.420 €
Автодигалка
Висина на подигање 32 м Дофаќач 12 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 01/1999 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран KTA Модел NK250E Носивост 25000 кг
Година 08/2003 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.770 €
Автодигалка
Висина на подигање 29 м Носивост 25000 кг
Година 1992 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.690 €
Автодигалка
Висина на подигање 29 м Дофаќач 12 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 01/1995 Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
98.000 US$ EUR ≈ 90.200 €
Автодигалка
Висина на подигање 42 м Дофаќач 12 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 02/1998 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран KTA Модел NK1200 Носивост 120000 кг
Година 05/2001 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 42 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 01/2004 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 39 м Дофат на стрела 39 м Дофаќач 15 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 01/1999 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран KTA Модел NK500E Носивост 50000 кг
Година 11/2005 Километража Сила
Кина, Shanghai