Филтри -

Градежни машини KATO од Ирска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини KATO од Ирска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка KATO CR-200Ri - 20 Ton City Crane - Excellent Condition
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato Висина на подигање 28 м Дофаќач 5.8 м
Година 2015 Километража 38251 км Сила
Ирска, Co. Cork
автодигалка KATO CR-200Ri - 20 Ton City Crane
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato Висина на подигање 28 м Дофаќач 5.8 м
Година 2015 Километража 38251 км Сила
Ирска, Co. Cork
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови автодигалка KATO CR-130Rf - 13 Ton City Crane - 2023 Units
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 02/2023 Километража 1 км Сила
Ирска, Co. Cork
нови автодигалка KATO CR-130Rf - 13 Ton City Crane - 2023 Units
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 02/2023 Километража 1 км Сила
Ирска, Co. Cork
нови автодигалка KATO CR-250Rv - 25 Ton City Crane - 2023 Units
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato
Година 2023 Километража 1 км Сила
Ирска, Co. Cork
автодигалка KATO CR-250Rv - 25 Ton City Crane - 2023 Units
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2023 Километража 1 км Сила
Ирска, Co. Cork
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2014 Километража 34034 км Сила
Ирска, Co. Cork
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 58 м
Година 2022 Километража 3241 км Сила
Ирска, Co. Cork
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 47.3 м Носивост 35000 кг
Година 2016 Километража 67877 км Сила
Ирска, Co. Cork
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се