Филтри -

Градежни машини KATO од Европа

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

34 огласа: Градежни машини KATO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1992 Километража Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2942 м/ч Сила
Норвешка, Steinsholt
Контактирајте го продавачот
24.560 € PLN 110.000 PLN
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 1999 Километража Сила
Полска, Biała Rawska
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 1998 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2018 Километража 2364 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
127.500 € NOK 1.499.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 5050 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 25 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 34 м Дофаќач 14 м Носивост 45000 кг
Година 11/1981 Километража Сила
Грција, αθηνα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран Kato Модел KR 300
Година 1992 Километража Сила
Шведска, Balsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato Модел KR 200 H Висина на подигање 26.7 м Дофаќач 7 м
Година 1990 Километража Сила
Шведска, Balsta
Контактирајте го продавачот
66.250 € NOK 779.000 NOK
Мини багер
Година 2017 Километража 2100 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
23.950 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража Сила
Франција, Pinsaguel
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 116 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
127.700 € GBP 110.000 GBP
Автодигалка
Година 2014 Километража 54167 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1991 Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2021 Километража 6 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
44.710 € GBP 38.500 GBP
Автодигалка
Година Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2002 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 58 м
Година 2022 Километража 3241 км Сила
Ирска, Co. Cork
автодигалка KATO CR-250Rv - 25 Ton City Crane - 2023 Units
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2023 Километража 1 км Сила
Ирска, Co. Cork
нови автодигалка KATO CR-250Rv - 25 Ton City Crane - 2023 Units
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato
Година 2023 Километража 1 км Сила
Ирска, Co. Cork
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се