Филтри -

Градежни машини KATO

Резултати од пребарување: 144 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини KATO: 144 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.800 US$ EUR ≈ 12.380 €
Мини багер
Година 2012 Километража 4500 м/ч Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 18.190 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 4300 м/ч Сила
Кина, Hong Kong
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 1998 Километража Сила
Латвија, Rīga
автодигалка KATO NK550V автодигалка KATO NK550V автодигалка KATO NK550V
3
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 56.100 €
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Kato Носивост 50000 кг
Година 2005 Километража 6211 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020-01-01 Километража 17 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020-01-01 Километража 20 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 23.5 м Дофаќач 29 м Носивост 10000 кг
Година 1996 Километража 95720 км Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 34 м Дофаќач 14 м Носивост 45000 кг
Година 11/1981 Километража Сила
Грција, αθηνα
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Kato Модел Kr22h Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 28 м Дофаќач 5 м Капацитет на крајот на стрелата 22 т
Година 1996 Километража 56000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato Модел NK500-V Висина на подигање 131.2 м Дофаќач 131.2 м Капацитет на крајот на стрелата 50.5 т
Година 07/2001 Километража 43000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
31.500 US$ EUR ≈ 30.470 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина, Hefei, Anhui
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 13.060 €
Багер гасеничар
Година 1998 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Мини багер
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Beesd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 30.3 м Дофат на стрела 24 м Дофаќач 24 м Носивост 13 кг
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Gijón
автодигалка KATO NK500E-V автодигалка KATO NK500E-V автодигалка KATO NK500E-V
3
Контактирајте го продавачот
98.000 US$ EUR ≈ 94.800 €
Автодигалка
Висина на подигање 42 м Носивост 50000 кг
Година 01/1999 Километража Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 144 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се